top of page
Logo 2024 Fotograf Headshot - Jakub Strumiłło Zdjęcia wizerunkowe i biznesowe sesje korpor

NAZYWAM SIĘ JAKUB STRUMIŁŁO
UTRWALAM PIĘKNO CHARAKTERU

p

fotograf-headshot-jakub-strumillo-poznan

Pochodzę z malowniczej Suwalszczyzny i jestem fotografem w trzecim pokoleniu, pierwszych kilkanaście lat spędzonych w Maćkowej Rudzie 17 - Galerii Strumiłło w otoczeniu natury, zwierząt, oraz licznych gości z całego świata. Pozwoliło mi nabrać wrażliwości wymaganej w kreatywnym zawodzie fotografa. Wychowanie pod skrzydłami dziadka artysty: Andrzeja Strumiłło, nauczyło mnie dokładności i wyczucia kompozycji. 
 
Nie ukończyłem szkoły o kierunku artystyczny, fotografii uczyłem się w domu samodzielnie i osobiście od najlepszych fotografów jakich znałem. Najpierw studiując prace fotografów: Wiktora Wołkowa, Stanisława Wosia, Piotra Malczewskiego, Włodzimierza Łapińskiego i oczywiście Andrzeja Strumiłło.

W moich zdjęciach dostrzeżecie swobodne inspiracje Peterem Lindberghiem, Irą Blockiem, Stevem McCurry, Richardem Avedonem, Herbem Rittsem czy Irvingiem Pennem oraz innymi fotografami.

 
Uczyłem się i po dziś dzień uczę bezpośrednio, od Petera Hurleya, uznawanego za najlepszego fotografa w branży. Bezpośredniość, naturalność, prawdziwe i niemal nieuchwytne emocje oraz bezkompromisowa jakość oświetlenia były tym co mnie oczarowało w fotografii aktorskiej i biznesowej.

Headshot Crew Associate Photographer - Certyfikat członkostwa w Headshot Crew. Przyznany przez najlepszego fotografa headshotowego na świecie - Petera Hurleya.

Po niespełna roku od dołączenie do Headshot Crew, tuż przed końcem 2022 roku, został mi przyznany status fotografa o statusie wspólnika w Headshot Crew

Jest to status przyznawany osobiście przez
Petera Hurleya na podstawie nabytego doświadczenia, portfolio i umiejętności pracy w najwyższym znanym standardzie.
 
W międzyczasie wygrywałem konkursy branżowe, uczestniczyłem w wystawach prezentowanych przez między innymi Muzeum Południowego Podlasia w Bielsku Białej i Toruńskie Muzeum Etnofgraficzne.

Podróżowałem oraz zajmowałem prywatnymi projektami fotograficznymi jak choćby niepublikowany dotąd dokumentalny cykl "Droga do Bergmana".

I kilkoma innymi długoterminowymi projektami będącymi wciąż w produkcji.
Ściśle związanymi z moimi przeplatającymi się wzajemnie zainteresowaniami, takimi jak: rekonstrukcja historyczna, klasyczna motoryzacja i żeglarstwo morskie.


Pracując z klientem zależy mi na przełamaniu bariery międzyludzkiej - zbudowaniu porozumienia. Wywołania emocji, które będę mógł uchwycić w decydującym momencie.
 
Spokojne skupione spojrzenie spoglądające ze zdjęcia buduje bezpośredni kontakt i życzliwy uśmiech, tworzą wizerunek osoby przyjaznej oraz komunikatywnej.
To połączenie cech budujące wyśmienite pierwsze wrażenie.


Dogłębne zrozumienie potrzeb klienta, zrozumienie jak działa psychologia kognitywna oraz umiejętność przekucia tego na unikalne portrety - jest tym co wyróżnia moje zdjęcia.
 

 

 

Zależy mi na poznaniu osób, które będę gościć w swoim poznańskim studiu.
Dlatego nie krępuj się w najgorszym wypadku nie będę mógł odebrać, w najlepszym - odmienisz swój wizerunek, bez znaczenia czy będzie to headshot, portret czy grupowa sesja biznesowa dla zespołu w Twojej firmie. 

Jakub Strumiłło - Fotograf Headshot
Zadzwoń do mnie - 725 203 973

Logo 2024 - Peter Hurley Headshot Crew
Associate Phototographer at Headshot Crew Badge 2024 - Jakub Strumiłło.

ASSOCIATE PHOTOGRAPHER

bottom of page