Indywidualna sesja headshot

300zł - Cena zdjęcia wybranego po sesji w studiu.

W trakcie sesji otrzymujesz:

 • Żadnych ograniczeń czasowych

 • Szkolenie jak wyglądać dobrze.

 • Nielimitowaną zmianę kreacji. 

 • Asystę w wyborze najlepszych i najskuteczniejszych zdjęć po sesji.

 • Brak stresu i przyjazną atmosferę.

 • Zdezynfekowaną przestrzeń i wszystkie powierzchnie w studiu oraz przewietrzone wnętrze przed i po każdej wizycie klienta.

Koszt sesji nie zawiera makijażu i stylisty.

 

Porady jak przygotować się do sesji:  PRZYGOTOWANIA

 

W cenie każdego wybranego zdjęcia zawarte są:

 • Profesjonalny retusz, który jest wykonywany wg zasady naprawić, nie zmienić. Najważniejsza jest szczerość i naturalny wygląd bez efektu "plastikowej lalki" czy dziwnych kolorów...

 • Wiele opcji kadrowania/przycięcia w najpopularniejszych formatach takich jak 1x1, 4x5, 5x7.

 • Pliki cyfrowe w wysokiej rozdzielczości

 • Pliki cyfrowe w rozdzielczości i kompresji dostosowanej do publikacji w sieci, poprawiające czas ładownia stron i SEO w wyszukiwarkach.

 • (BW +50zł) Dodatkowa konwersja monochromatyczna w odcieniach szarości, która opiera się na indywidualnym dobraniu wszystkich parametrów a nie jedynie na prostym nałożeniu filtru i pozwalająca uzyskać ponadczasowy aktorski headshot.

Sesja korporacyjna w firmie to koszt od 300zł, dokładny kosztorys ustalany jest bezpośrednio w trakcie planowania sesji.

Zależny jest od ilości zdjęć i logistyki. 

Profesjonalny headshot.

Co to jest i dlaczego wszyscy go potrzebujemy?

Fotografia jest ważnym elementem komunikacji, mówi kim jesteś, jaki masz stosunek do innych ludzi, czy jesteś profesjonalistą i czy masz przyjazne usposobienie. Pozwala szybko ocenić Cię drugiej osobie - Robimy to wszyscy podświadomie, to element naszego procesu poznawczego,

 a wzrok to pierwszy zmysł z którego korzystamy w tym celu.

 

Wyraźny portret jest ważny w oczach partnera biznesowego, dzięki dobremu zdjęciu będziesz postrzegany jako osoba wiarygodna. A Twoje CV będzie się wyróżniać na tle konkurencji.​ Pozowli szybciej nawiązać kontakt i budzi zaufanie konieczne, pokazuje że po drugiej stronie komputera siedzi prawdziwy człowiek. Z krwi i kości.

Pracuje w studiu na Poznańskim "Piątkowie", Os. Stefana Batorego 79/36. 

 

Mogę też udać się bezpośrednio do klienta firmy, na miejscu ustawić studio i wykonać serię firmowych headshotów korporacyjnych które będą zachowywać spójną stylistykę, kadr i najwyższą światową jakość, odpowiadająca współczesnym standardom.   

 

W tej sprawie proszę o kontakt. W celu omówienia szczegółów sesji.

 

Postawiłem na prostotę. Szybkie i skuteczne rozwiązania.

Sprzedaję pojedyncze zdjęcia, które są efektem mojego doświadczenia i warsztatu. To jest moje rzemiosło, zadaniem jest prowadzenie sesji i przeszkolenie klienta aby mógł nie tylko otworzyć się przed obiektywem, ale też nauczył tego jak wyglądać dobrze na zdjęciach  - Wszystko by uzyskać niesamowite zdjęcia które będą pamiątką, ale też świetnym narzędziem. 

 

W studiu poświęcimy tyle czasu, ile potrzebujemy. Dbam o jakość i efektywność mojej pracy. Po sesji usiądziemy przed ekranem komputera i przyjrzymy się zdjęciom, abyś mógł osobiście wybrać swoich faworytów.

 

Kupujesz tylko te zdjęcia, które sam wybierasz.

Dopilnuję, aby uzyskać wiele ciekawych ujęć. Po zakupie wychodzisz ze studia wiedząc, jakie obrazy otrzymasz wkrótce i ze świadomością że dokonałeś najlepszego wyboru.

Moje opinie w sieci, pięć gwiazdek i powracający klienci świadczą o tym najlepiej.

Najwyżej po pięciu dniach, otrzymujesz światowej klasy nowoczesne headshoty.

W różnych kadrach i rozdzielczości dostosowanej do publikacji w sieci.

Wszystko przygotowane tak by poprawić SEO Twojej strony. 

I podnieść "lookability" profili społecznościowych 

 

Ty decydujesz, wybierasz.